Hotel
Informácie
Mapa

Villaggio ROSOLINA MARE CLUB

uzatvorený areál je umiestnený v prírodnom prostredí borovicového lesíka v tesnej blízkosti pláže. Skladá sa z bungalovov (B4/5, DUNE 5) a mobilhomov (M5, M6). Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi, nakoľko v areáli sú bohaté možnosti športového vyžitia. Veľmi žiadané ubytovanie, odporúčame včasnú rezerváciu. Oficiálna stránka
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

možnosť zakúpenia polpenzie v reštaurácii.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

uzatvorený areál je umiestnený v prírodnom prostredí borovicového lesíka v tesnej blízkosti pláže. Skladá sa z bungalovov (B4/5, DUNE 5) a mobilhomov (M5, M6). Vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi, nakoľko v areáli sú bohaté možnosti športového vyžitia. Veľmi žiadané ubytovanie, odporúčame včasnú rezerváciu.
Vzdialenosť od centra: 500 m.
Vzdialenosť od pláže: areál nadväzuje na pláž.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb), v mobilhome obmedzený priestor.
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, TV miestnosť, Wi-Fi a internetový kútik (zdarma), bazén pre dospelých a pre deti (cca 27/5-9/9), whirlpool, slnečná terasa, plážový volejbal, stolný tenis, herňa, biliard, fitness, práčovňa, animačné a športové programy pre dospelých (cca 27/5-2/9), mini-club, detský kútik, požičovňa bicyklov (za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán, ďalšie miesto len na vyžiadanie.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány a mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV/SAT, klimatizácia, mikrovlnná rúra, terasa so záhradným nábytkom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu