Hotel
Informácie
Mapa

Villaggio CLUB CENTRO VACANZE
* * * * *

rozľahlý uzatvorený areál je tvorený malými drevenými bungalovmi (C4/5), apartmánmi v rezidencii (A3), ktorá sa nachádza v centrálnej časti villaggia v blízkosti bazénov a apartmánov umiestnených v rezidencii v typickom stredomorskom štýle (B4, C6). Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a športovo založených klientov. Oficiálna stránka
Pláž

Pláž

štrkopiesková, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

vlastné.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rozľahlý uzatvorený areál je tvorený malými drevenými bungalovmi (C4/5), apartmánmi v rezidencii (A3), ktorá sa nachádza v centrálnej časti villaggia v blízkosti bazénov a apartmánov umiestnených v rezidencii v typickom stredomorskom štýle (B4, C6). Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a športovo založených klientov.
Vzdialenosť od centra: 400 m, obchod 200 m.
Vzdialenosť od pláže: 300 m (cez cestu).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 40,-/ týždeň (nutné vziať vlastnú posteľnú bielizeň).
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, bar, kaviareň, bankomat, Wi-Fi pripojenie, práčovňa (za poplatok), záhrada, 3 bazény pre dospelých a pre deti so šmýkačkami (kúpacia čapica povinná), whirlpool (za poplatok, 1/6-7/9), slnečná terasa. Na pláži bazén s malým aquaparkom Magic Island (8/6-31/8) - za poplatok. Animačné programy, miniclub (3-5 rokov), juniorclub (5-13 rokov) a seniorclub (všetko 1/6-31/8), detský kútik, volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis, aerobik, aquagymnastika, výučba latinsko-amerických tancov, športové turnaje. Športové zariadenia a návšteva bazéna na pláži okrem doby konania animačných programov sú za poplatok.
Parkovanie: v areáli, € 40,-/ týždeň (povinný poplatok).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

bungalovy C4/5 COMFORT sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, trezor, malá terasa so záhradným nábytkom. Niektoré bungalovy majú záhradku s dvomi ležadlami (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). Apartmány A3 STANDARD - TV, klimatizácia, trezor, balkón alebo veranda so záhradným nábytkom. Priestranné, komfortné, moderne zariadené apartmány B4, C6 – TV, klimatizácia, trezor, mikrovlnná rúra (na vyžiadanie, za príplatok), balkón so záhradným nábytkom.
Zobraziť viac

Poznámky

Zviera: nepovolené.

Oficiálne hodnotenie: ****

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu