Volajte aj cez víkendy: 0911/116 009, 010, 011, 012, 013

| Kontakty
Rýchly výber
   
Last minute emailom

Typy zájazdov

Letná dovolenka 2016 - 2 deti zadarmo alebo top first minute zľava až 35%

Objavte naše overené dovolenkové destinácie a nájdite si vašu dovolenku snov v našom katalógu leto 2016. Nechýba obľúbená turecká riviéra, egejská riviéra so skvelými hotelmi s aquaparkom, grécke ostrovy Korfu, Kréta, Rhodos, Zakynthos, slnečná Andalúzia, talianska Sardínia a exkluzívne len pre našich klientov - Korzika letecky z Bratislavy. Ako stvorené pre rodinnú dovolenku aj pre romantické zážitky vo dvojici.

Kvalitná a výhodná first minute dovolenka pri mori 2016:
- novoročný darček pre všetkých
- zľava 3% do 15.02.2016 a 2 deti úplne zadarmo
- záloha len 300 EUR na osobu, vo vybraných hoteloch čaká na deti detský klub Firáčik- odlety z Košíc do Turecka, na Krétu a na Rhodos, parkovanie pri letisku v Bratislave za výhodné ceny


Viac informácií

EXOTICKÉ DOVOLENKY letecky z Viedne aj priame lety

Pripravili sme pre vás širokú ponuku dovoleniek do tropických destinácií s odletom z Viedne za vynikajúce ceny. Užite si druhé leto v Dubai, Dominikánsku republiku - Punta Cana, Kubu - Varadero, v Thajsku, na Maledivách, na Mauríciuse, v Mexiku, na Jamajke alebo na Srí Lanke - to je len zopár destinácii, kde na Vás čakajú nezabudnuteľné exotické zážitky. Možno Vám praje šťastie a Vaša lacná exotická dovolenka čaká na Vás medzi last minute zájazdami. Zdajú sa vám exotické dovolenky drahé? Pozrite si naše najnovšie lastminute ponuky do exotických krajín. Dovolenka exotika je proste náš obor:)
  • priame lety z Viedne do Spojených arabských emirátov, Dominikánskej republiky, Thajska a na last minute Kubu a Maledivy last minute
  • komfortné lety z Viedne/Prahy/Budapešti na pravidelných linkách renomovaných leteckých spoločností do všetkých nami ponúkaných destinácií
  • zájazdy na mieru presne podľa Vašich požiadaviek
  • vo vybraných destináciách sa o Vás postarajú naši česky/slovensky hovoriaci delegáti
  • parkovanie na letisku vo Viedni za super ceny a nezabudnite NAŠE CENY SÚ KONEČNÉ

Viac informácií

Dovolenka v Chorvátsku

Rodiny, skupiny priateľov i jednotlivci - určite si vyberiete zo širokej palety štúdií. apartmánov a hotelov v Chorvátsku. Väčšina z nich je k dispozícii nielen vlastnou ale aj autobusovou dopravou s odjazdom zo Slovenska.

- v ponuke fantastický hotel Adria s all inclusive
 - široká ponuka apartmánového a hotelového ubytovania
- zľavy a bonusy pre stálych klientov nájdete tu 

Viac informácií

Dovolenka v Taliansku

Rodiny, skupiny priateľov i jednotlivci - určite si na svoju dovolenku vyberiete zo širokej palety štúdií a apartmánov alebo hotelovTaliansku. Väčšina z nich je k dispozícii nielen vlastnou ale aj autobusovou dopravou s odjazdom zo Slovenska.

viac ako 900 ubytovacích kapacít v celom Taliansku
• osvedčené hotely, apartmány a rezidencie v najznámejších oblastiach Talianska ako Kampánia, Kalábria, Sicília, Sardínia.

Nečakajte na akcie last minute, výhodnejšie ako first minute nebudú a voľné miesta budú výnimočne.

Viac informácií

POZNÁVACIE ZÁJAZDY a EUROVÍKENDY

Cestovanie je fenoménom dneška a práve preto pre vás naši špecialisti pripravili vyše 250 poznávacích zájazdov do všetkých kútov sveta letecky, autobusom, loďou alebo vlakom. O plynulý priebeh programu sa postarajú skúsení sprievodcovia. Stačí si len vybrať! Poznávacie zájazdy do celého sveta viac ako 135 programov.

  • zľava 8% na poznávacie zájazdy s odletom/odchodom z Českej republiky a Viedne
  • odlet z Viedne na vyžiadanie a za príplatok (podľa aktuálnej ceny letenky)
  • mimoriadna zľava +2% pre verných klientov (boli s nami min. 1x)

Viac informácií

Lyžovačka v Alpách na skvelých zjazdovkách

Na zimnú dovolenku sme pre Vás pripravili zájazdy na skvelú lyžovačku v rakúskychtalianskych a francúzskych Alpách. Výborný prašan už na Vás čaká a všetky naše strediská garantujú kvalitné služby, krátke čakanie v radoch na vlek a fantastické lyžovanie. Určite všetci privítate wellness možnosti po lyžovačke a večernú zábavu v okolitých puboch. Dôležité informácie nájdete tu. V ponuke najlepšie strediská v Rakúskych, Talianskych a Francúzskych Alpách.

Viac informácií

Aj Dovolenka na Slovensku môže byť zážitkom

Dovolenka na Slovensku môže byť nielen zaujímavým zážitkom, ale i cenovo prijateľná. Využite naše first minute alebo last minute akcie a prežite nezabudnuteľný pobyt na Slovensku. Oblasť Liptova je skutočne krásna nielen pre lyžiarov v stredisku Jasná ale i pre vyznávačov termálnych kúpalísk ako napríklad Gino Paradise Bešeňová. Ponúkame Vám pobyty v najlepších hoteloch Nízkych Tatier za mimoriadne atraktívne ceny na sviatky, víkendy ale i školské prázdniny. Vstúpte s nami do sveta dovoleniek a prežite na Slovensku pobyt, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

Nepohrndnite ani pobytmi v našich najkrajších veľhorách a to Vysokých Tatrách - ponúkame pobyty v overených a kvalitných hoteloch za mimoriadne akciové ceny.
Viac informácií