Zavrieť

Londýn - letecké víkendy

  • doprava letecky doprava letecky

Cena od: -8% 514 € 14.04. - 17.04.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Galéria
Program zájazdu

Program zájazdu

1. deň: odlet z ČR do Londýna. Po prílete transfer do hotela a ubytovanie. V závislosti na letovom poriadku krátka prechádzka podvečerným centrom hlavného mesta Británie v oblasti Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Soho. Nocľah.
2. deň: raňajky. Prejazd metrom alebo vlakom do centra bankovníctva k Anglickej banke a Kráľovskej burze. Odtiaľ prechádzkou k pevnosti Tower of London, kde sú vystavené anglické korunovačné klenoty. Prechádzka po moste Tower Bridge a potom prejazd double deckrom do malebnej štvrti Greenwich s Kráľovským observatóriom a nultým poludníkom. Cesta späť štvrtou Docklands vlakom DLR, ktorý má bezobslužný systém riadený počítačom. Nocľah.
3. deň: raňajky. Prehliadka majestátnej katedrály St. Paul, ktorá sa nachádza v štvrti, kde sa snúbi prehistória s modernou - the City. Prejazd do štvrte Westminster, kde sa nachádza budova Parlamentu, prechádzka vládnou štvrťou Whitehall, kde možno nahliadnuť cez mreže do Downing Street, kde je sídlo britského premiéra. Na záver dňa možnosť navštíviť obrie koleso - Londýnske oko. Nocľah.
4. deň: raňajky. Prejazd k Buckinghamskému palácu, ktorý je sídlom kráľovnej Alžbety II. V prípade pekného počasia je tu možné vidieť striedanie stráží. Prechádzka parkom sv. Jakuba a zakončenie programu na Trafalgar Square. V závislosti na letovom poriadku, možnosť individuálne voľno do odjazdu na letisko vyplniť návštevou niekoľkých múzeí, napr. Britského múzea, Národnej galérie a múzeá voskových figurín Madame Tussaud's, alebo nakúpiť na jednej z najrušnejších tried Londýna, Oxford Street s obchodmi najznámejších značiek. Transfer na letisko, odlet do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

20
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Stravovanie

Stravovanie

raňajky

Londýn - letecké víkendy