Zavrieť

Okruh Thajskom a krásy thajských ostrovov

  • doprava letecky doprava letecky

Cena od: -8% 2 216 € 19.11. - 03.12.2016 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Galéria
Bangkok • Ayutthaya • řeka Kwai • Krabi • ostrovy Phi Phi • ostrov Phuket
Program zájazdu

Program zájazdu

1. deň: odlet z Prahy (s medzipristátím) v Bangkoku.
2. deň: prílet do Bangkoku, transfer do hotela v centre mesta, ubytovanie a odpočinok. Individuálny program s možnou návštevou nočného trhu a barov na Pat Pongu. Noc v Bangkoku v centre mesta.
3. deň: prehliadka Bangkoku: dopoludní navštívite chrám Wat Traimit s prekrásnou sochou Buddhu z rýdzeho zlata. Prejdete sa chrámovým komplexom Wat Po, gigantická socha ležiaceho Buddhu vás okúzli rovnako ako krásna chrámová architektúra. Prehliadka pokračuje v kráľovskom paláci s chrámom smaragdového Buddhu. Potom sa preplavíte cez rieku k chrámu ranných zorí Wat Arun, ktorý je zdobený množstvom porcelánu a poskytuje jedinečné výhľady na Bangkok. Večera v tradičnej thajskej reštaurácii s tanečným vystúpením a ukážkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.
4. deň: ráno sa vydáte na sever od Bangkoku, prvou zastávkou bude romantický komplex kráľovského letného paláce s množstvom letohrádkov v starostlivo udržiavanej záhrade. Vaša cesta bude pokračovať do kráľovského mesta Ayutthaye, odkiaľ vládli thajskí panovníci viac ako 400 rokov, prehliadnete si pamiatky jedinečného významu. Navštívite chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Neskoro odpoludní návrat do Bangkoku.
5. deň: skoro ráno cesta na západ od Bangkoku okolo soľných polí do mesta Kanchanaburi. Prehliadnete si vojenské múzeum, cintorín a slávny most cez rieku Kwai, ktorý stavali zajatci v priebehu 2. svetovej vojny. Odpoludní sa prejdete lokálkou po železnici smrti s vyhliadkou na okolitú krajinu. Vydáte sa loďou po rieke do dedinky River Kwai, ubytovanie.
6. deň: ráno sa vydáte loďou po rieke do Paksengu, pozriete sa k jaskyniam Kaeng Lava a vstúpite do ich vnútra. Nezabudnuteľným zážitkom bude návšteva výcvikového strediska slonov s prechádzkou na slonoch. Páčiť sa vám bude aj rafting na bambusových voroch. Cesta autobusom späť do Bangkoku.
7. deň: transfer na letisko a odlet na Krabi. Po prílete transfer do hotela v oblasti Krabi, ktorá je preslávená nádhernými plážami a vápencovými skalnými útvarmi.
8.–9. deň: voľno môžete využiť na návštevu národného parku Phang Nga, preplávať morskými jaskyňami ako aj porastmi mangrovníkov.
10. deň: transfer na súostrovie Phi Phi, kde sú stále najkrajšie pláže v Thajsku.
11.–12. deň: môžete leňošiť v tieni paliem na plážach s bielym pieskom alebo sa len potápať k niektorému z priľahlých ostrovčekov.
13. deň: transfer na ostrov Phuket.
14.–15. deň: užijete si kúpanie, nákupy aj nočný život. Môžete podniknúť cestu okolo ostrova, navštíviť niektorý z tunajších budhistických chrámov alebo akvárium.
16. deň: transfer na letisko, odlet do Prahy (s medzipristátím).
17. deň: prílet do ČR.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

15
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
CENA ZA ODLET Z VIEDNE NA VYŽIADANIE
Stravovanie

Stravovanie

14x raňajky, 3x obed, 1x večera

Okruh Thajskom a krásy thajských ostrovov