Zavrieť

Štokholm a Helsinky s plavbou po Balte

  • doprava letecky doprava letecky

Cena od: -8% 689 € 08.06. - 12.06.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Galéria
Program zájazdu

Program zájazdu

1. deň: popoludní odlet z Prahy do Štokholmu s prestupom. Transfer z letiska do hotela. Nocľah.
2. deň: raňajky. Prehliadka najzaujímavejších miest švédskej metropoly mesta štokholm, ktorý sa rozkladá na ostrovoch v zálive Baltického mora – Gamla Stan (staré mesto) s kráľovským palácom, parlamentom, radnicou, nádhernými kostolmi s najkrajším Storkyrkan a pôvabnými uličkami. Moderná radnica, v ktorej sa udeľujú Nobelove ceny, unikátne Vasa múzeum, Severské múzeum, múzeum vojenskej histórie, národná galéria, najznámejší skanzen v Škandinávii. Nocľah
3. deň: raňajky. Lodný výlet na kráľovský zámok Drottningholm a dokončenie prehliadky Štokholmu. V podvečer vyplávanie labyrintom kúzelných zátok a ostrovov a plavba pozdĺž Alandských ostrovov do Helsiniek. Nocľah na lodi.
4. deň: raňajky. Po pristátí v ¬Helsinkách prehliadka fínskej metropoly – olympijský štadión, kde triumfoval Emil Zátopek, svetoznáma hala Finlandia, Sibeliov monument, kostol v skale Temppeliaukio, historické centrum s monumentálnymi stavbami, Senátnym námestím s katedrálou, prezidentský palác, pravoslávna Uspenská katedrála, prístav s trhoviskom. Nocľah.
5. deň: raňajky. Lodný výlet na pevnosť Suomenlinna. Popoludní transfer na letisko a odlet do Prahy s prestupom.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

20
Doprava

Doprava

letecky z Prahy
Stravovanie

Stravovanie

raňajky

Štokholm a Helsinky s plavbou po Balte