Zavrieť
  • doprava autobusom doprava autobusom

Cena od: -8% 275 € 05.07. - 08.07.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Galéria
Ostrov květin Mainau • Zürich • Jungfrau • Glaciér Express Andermatt - Chur • Vaduz • Luzern • Jungfraujoch TOP OF EUROPE
Program zájazdu

Program zájazdu

1. deň: vo večerných hodinách odchod cez SRN do Švajčiarska.
2. deň: návšteva ostrova kvetín Mainau. Prehliadka najväčšieho mesta a finančného centra zeme Zürichu. Svetoznáma Bahnhofstrasse – "výkladná skriňa Európy", cechové domy pozdĺž rieky Limmat, katedrála Grossmunster, kostoly Fraumunster s oknami v chóre od M. Chagalla a Sv. Petra, s najväčším hodinovým ciferníkom v Europe a mnoho ďalších pamiatok tejto metropole. Prejazd na ubytovanie v oblasti Luzernu, nocľah.
3. deň: raňajky, výlet do Bernskej vysočiny, regiónu svetoznámej hory Jungfrau. Fakultatívne zubačkou na Jungfraujoch TOP OF EUROPE, do najvyššie položenej európskej železničnej stanice, s výhľadom na okolité vrcholy známeho trojhrebeňa Eiger, Mönch a Jungfrau a na najväčší švajčiarsky ľadovec Aletschgletscher. Návrat na nocľah.
4. deň: raňajky. Deň v okolí Luzernu, mesta s Kaplnkovým mostom – najstaršou drevenou mostnou stavbou zeme, Levím pomníkom, vežovými hradbami či Piccasovým múzeom. V ranných hodinách fakultatívne jazda najstrmšou zubačkou so sklonom miestami až 48 % na Pilatus (2 120 m n. m.). Nocľah.
5. deň: raňajky. Cesta jedným z najzaujímavejších panoramatických vlakov, Glaciér Expressom (Ľadovcový Express), v prevádzke od roku 2006 s novými panoramatickými vagónmi na vzdušných vankúšoch, s klimatizáciou, elegantným designom a komfortnými sedadlami. Pre cestu cez 291 mostov a 91 tunelov od Zermattu po Sv. Moric a cez 2 033 m vysoký Oberalppass potrebuje tento najpomalší rýchlik sveta takmer 9 hodín jazdy. Fakultatívne ponúkame cestu jeho najkrajšou časťou z Disentisu do Svätého Morica. Odpoludnia odchod späť do ČR.
6. deň: návrat do ČR v ranných hodinách.
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

36
Doprava

Doprava

autokarová doprava z Prahy

Stravovanie

Stravovanie

raňajky

Poznámka

Cena na zubačku Jungfraujoch a panoramatický vlak platí pri rezervácii a platbe vopred a rezervácia je nutná v CK.

Oficiálne hodnotenie:

Hodnotenia klientov (1 hodnotenie): 3.2 / 6

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}

Glaciér Express