Zavrieť

Najkrajšie motívy rakúskych Álp

Cena od: -8% 238 € 27.07. - 30.07.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Galéria
Hallein • Bischoffshofen • Kitzbühel • Krimmelské vodopády • Zell am See • Grossglockner • Lienz • Werfen
Program zájazdu

Program zájazdu

1. deň: v skorých ranných hodinách odchod z ČR cez Dolní Dvořiště a okolo Mondsee a Salzburgu príchod do Halleinu, možnosť návštevy soľnej bane, ktorá dala základ bohatstva Salzburgu. Cez Bischoffshofen, kde nasleduje krátka zastávka k individuálnej prehliadke mestečka, v jeho kostole je známi Rupretikreuz pochádzajúci z 8. storočia, dôjdeme do oblasti Zell am See. Ubytovanie, večera a nocľah.
2. deň: raňajky. Cez Pass Thurn prídeme do olympijského mesta Kitzbühel, možnosť výjazdu lanovkou na blízke vrcholy. Pokračujeme k najvyšším vodopádom Európy - Krimmelským vodopádom. Možnosť výstupu na vyhliadku pri vodopáde (vstupné cca 2 EUR nie je v cene zájazdu). Cestou späť do Zell am See možnosť použiť úzkorozchodnú železnicu. Návrat do miesta ubytovania vo večerných hodinách. Individuálne voľno. Večera a nocľah.
3. deň: po raňajkách cez Bruck an der Glocknerstrasse prídeme pod najvyšší prejazdný priesmyk v Európe Grossglockner. Prejdeme priesmykom po vysokohorskej vyhliadkovej ceste zastávkami na Hochtor a Franz Josefs Hoehe, odkiaľ sa otvárajú nádherné výhľady na najvyššiu horu Rakúska Grossglockner a ľadovec Pastersee. Pokračujeme do Heiligenblut k návšteve pútnického kostola, v ktorom je najkrajší vyrezávaný oltár Korutan a hrobka sv. Brikcia. Ďalej sa zastavíme v mestečku Lienz a cestou späť do miesta ubytovania prejdeme známou Felbertauernstrasse. Večera a nocľah.
4. deň: po raňajkách odídeme do Werfenu. Možnosť návštevy najväčšej ľadovej jaskyne Európy Riesenwelt, ktorá sa skalným masívom Vysokých Taur tiahne až do vzdialenosti 42 km. Po návšteve tejto jedinečnej prírodnej krásy pokračujeme po diaľnici okolo Salzburgu a Mondsee späť do ČR. Návrat do Prahy v neskorých večerných hodinách (trasy z Moravy v skorých ranných hodinách nasledujúceho dňa).
Minimálny počet účastníkov

Minimálny počet účastníkov

36
Doprava

Doprava

doprava autokarom
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia

Poznámka

Zájazd sa koná v spolupráci s partnerskou CK.

Trasa 1: Louny, Slaný, Kladno, Praha, Dubenec, Písek, České Budějovice
Trasa 2: Mladá Boleslav, Praha, Tábor, České Budějovice

Oficiálne hodnotenie:

Hodnotenia klientov (1 hodnotenie): 4.8 / 6

{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}

Najkrajšie motívy rakúskych Álp