Zavrieť

Dovolenka tranzitné ubytovanie

Cestovanie samo o sebe je dlhé a náročné, predovšetkým do oblastí južného Talianska. Aby Vaša cesta na dovolenku bola bezpečná, pripravili sme pre Vás niekoľko ponúk tranzitného ubytovania Ubytovacie kapacity sa nachádzajú v rôznych častiach Talianska, vo veľmi atraktívnych oblastiach, ktoré sú na dosah historických skvostov. Pobyt je možné objednať si i na viac ako jednu noc, čo Vám dáva možnosť navštíviť niektoré zo svetovo známych miest, a tak si spestriť svoju dovolenku.
Našli sme pre Vás 9 hotelov

Villaggio ALTOMINCIO FAMILY PARK

villaggio obklopené nádhernou prírodnou scenériou je situované 6 km od jazera Garda, skladá sa z mobilhomov a je určené predovšetkým pre rodiny s deťmi. Vhodné nielen pre tých, ktorí strávia vo villaggiu iba 1 noc, ale taktiež pre tých, ktorí budú poznávať krásne okolie Gardy.

Villaggio SANTA FORTUNATA

villaggio obklopené olivovníkmi a citrónovníkmi je umiestnené na panoramatickom mieste. Skladá sa z drevených bungalovov (B2, B4, B6) a mobilhomov (M2, M3, M4). Ideálne miesto pre podnikanie rôznych výletov do nádherného okolia polostrova Sorrento. Nezabudnite navštíviť Amalfi, Positano, Sorrento a ostrov Capri.

Motel BRENNER

motel sa nachádza 17 km južne od Brenneru, priamo pri diaľnici, vedúcej smerom na Veronu. Odporúčame pre pobyty na 1 noc.

Villaggio ROMA

villaggio je zložené z bungalovov (B2) a chaletov (CH3, CH4, CH5). Nachádza sa vo výbornej polohe - vo vnútornom okruhu Ríma. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú poznať toto nádherné mesto, ale tiež pre tých, ktorí tu strávia len jednu noc na ceste ďalej do južného Talianska.

Villaggio FABULOUS

villaggio obklopené zeleňou je zložené z bungalovov (B2, B3) a mobilhomov (M4, M5, M6). Nachádza sa približne 30 minút od centra Ríma a 10 minút od nádherných pláží Ostie. Ponúka pokojný a príjemný pobyt pre tých, ktorí chcú navštíviť Rím alebo si oddýchnuť behom cesty na juh Talianska.

Villaggio JOLLY

villaggio sa nachádza v strategickej polohe neďaleko Benátok a je dobre dostupné z diaľnice vedúcej z Terstu. Skladá sa z bungalovov (B2) a chaletov (CH3, CH4, CH5). Vzhľadom k ľahkému príjazdu z diaľnice odporúčame nielen pre tých, ktorí tu chcú stráviť len 1 noc, ale taktiež pre všetkých, ktorí majú v pláne návštevu známych Benátok, Padovy alebo Verony.

Villaggio I PINI

villaggio je tvorené bungalovmi (B1, B2) a mobilhomami (M5) a nachádza sa približne 40 km severne od Ríma, na pokojnom panoramatickom mieste s výhľadom na údolie Tevere. Areál je veľmi dobre vybavený. Odporúčame skôr pre tých, ktorí hľadajú odpočinok pri ceste na juh Talianska.

Villaggio NORCENNI GIRASOLE CLUB

villaggio, ktoré dbá na každý detail, sa nachádza v Toskánsku - medzi krásnymi mestami Florenciou a Arezzom. Je zložené z bungalovov (B4, B6) a mobilhomov (M5, M6). Vhodné ubytovanie nielen pre tých, ktorí tu strávia iba 1 noc pri ceste ďalej na juh Talianska, ale taktiež pre všetkých, ktorí tu chcú stráviť dlhší pobyt.

Camping INTERNAZIONALE

kemp, ktorý pozostáva z mobilhomov, sa nachádza v pokojnom a príjemnom prostredí, v blízkosti historického centra nádherného mesta Florencia. Odporúčame pre tých, ktorí tu strávia len jednu noc pri ceste ďalej na juh Talianska alebo pre tých, ktorí chcú navštíviť Florenciu.