Zavrieť

Rezidencia LE MERIDIANE

Cena od: 397 € 29.10. - 01.11.2016 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Galéria
rezidencia je zrekonštruovaná pôvodná usadlosť pochádzajúca zo 17. storočia. Leží neďaleko centra významného historického mesta Siena.
Poloha

Poloha

rezidencia je zrekonštruovaná pôvodná usadlosť pochádzajúca zo 17. storočia. Leží neďaleko centra významného historického mesta Siena.
Vzdialenosť od centra: 500 m (najbližší obchod), centrum 1500 m.
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: nie je k dispozícii, možno vziať vlastnú (do max. počtu osôb).
Vybavenie a služby: záhrada, bazén (12 x 6m), spoločenská miestnosť s Wi-Fi, miestnosť so stolným tenisom, posedenie s krbom, práčka (za poplatok).
Parkovanie: vonkajšie parkovisko alebo garáž (zdarma).
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú pekne a štýlovo zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, telefón. Možnosť vonkajšieho posedenia.
AB2:(max. 2 osoby)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, kuchynský kút.
A3A:(max.2 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)  štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a ďalším lôžkom, kuchynský kút.
B3B: (max. 2 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)    spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
B4A: (max. 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov)   spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom.
B4B: (max. 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov)   spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, 2x SPR+WC.
C5A: (max. 4 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom.
C5B: (max. 4 dospelí + 1 dieťa do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s krbom a rozkladacím lôžkom, kuchyňa.
C6A: (max. 4 dospelí + 2 deti do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchyňa, 2x SPR+WC.
D6B: (max. 6 osôb)   tri spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom, 2x SPR+WC.
D8A: (max. 4 dospelých + 2 deti do 12 rokov)   dve spálne po dvoch lôžkach, spálňa s dvomi lôžkami a otvoreným podkrovím s rozkladacím dvojlôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom, 3x SPR+WC.

Poznámka

Zviera: nepovolené.

Rezidencia LE MERIDIANE