Zavrieť
Hotel
Informácie
Mapa
Galéria
uzatvorený rozľahlý areál s vilkami leží na pokojnom mieste a nadväzuje priamo na pláž. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.
Pláž

Pláž

piesočná a trávnatá (lemovaná stromami), s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste, môžu sa taktiež umiestniť vlastné slnečníky.
Stravovanie

Stravovanie

vlastné, možnosť dokúpiť polpenziu alebo plnú penziu.
Poloha

Poloha

uzatvorený rozľahlý areál s vilkami leží na pokojnom mieste a nadväzuje priamo na pláž. Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku.
Vzdialenosť od centra: 5 km, obchod 250 m. Do centra jazdí i mestská hromadná doprava.
Vzdialenosť od pláže: areál nadväzuje na pláž, jednotlivé vilky 50 - 150 m.
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie, € 21,-/ týždeň (do max. počtu 4 osôb), prípadne možno vziať vlastnú. Ako 5. osoba povinný príplatok splatný pri prihláške (postieľka v cene, nutné vyžiadať pri rezervácii, k dispozícii podľa voľnej kapacity).
Vybavenie a služby: recepcia, reštaurácia, bar, minimarket, internetový kútik a Wi-Fi (za poplatok), bazén pre dospelých a pre deti, detský kútik. Miniclub, animačné programy pre dospelých, diskotéka pre dospelých i pre deti, kurzy plávania a aerobiku, vhodné priestory pre cvičenie aerobiku a zumby. Plážový volejbal, stolný tenis, tenisový kurt, minigolf, ihrisko na futbal, basketbal, volejbal (všetko za poplatok).
Parkovanie: 1 miesto/ apartmán, ďalšie miesto za poplatok (€ 10,-/ týždeň).
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, terasa s krbom. Apartmány V4/5A majú klimatizáciu (za príplatok).
V4/5A, V4/5B: (max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s lôžkom a poschodovou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom. 5. osoba (za príplatok).

Poznámka

Zviera: povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok € 14,-/ týždeň.

Villaggio ALBATROS