Zavrieť

Cena od: 618 € 29.10. - 05.11.2016 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Mapa
Galéria
celoročne otvorená moderná šesťposchodová rezidencia sa nachádza vo výhodnej polohe - kúsok od pláže a od centra. Zo strechy je krásny výhľad na more, píniový háj, termálne kúpele a centrum. Vhodné pre rodiny s deťmi. Bezbariérový prístup (vstupy a výťah).
Pláž

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.
Poloha

Poloha

celoročne otvorená moderná šesťposchodová rezidencia sa nachádza vo výhodnej polohe - kúsok od pláže a od centra. Zo strechy je krásny výhľad na more, píniový háj, termálne kúpele a centrum. Vhodné pre rodiny s deťmi. Bezbariérový prístup (vstupy a výťah).
Vzdialenosť od centra: 100 m.
Vzdialenosť od pláže: 100 m.
Vybavenie

Vybavenie

Postieľka: na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, € 14,-/ týždeň (bez posteľnej bielizne), príp. možno vziať vlastnú.
Vybavenie a služby: výťah, záhrada, na streche bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa, Wi-Fi (pri bazéne, za poplatok), práčovňa, detský kútik.
Parkovanie: parkovisko - 1 miesto/ apartmán (B4, C6, C6-1), garáž - výška 2,1 m (B4-1, B4-2, C6-2, C6-3, C6-4, C7, D8, D8-1).
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú moderne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, kávovar, SPR+WC, TV/SAT, trezor, klimatizácia, balkón.
B4: (max. 4 osoby)  spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, balkón.
B4-1: (max. 4 osoby)  spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, balkón.
B4-2: (max. 4 osoby)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, balkón.
C5: (max. 5 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a lôžkom (oddelené , kuchynský kút, SPR+WC, balkón.
C6: (max. 6 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, 2x balkón.
C6-1: (max. 6 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, balkón.
C6-2: (max. 6 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, 2x balkón.
C6-3: (max. 6 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, balkón.
C6-4: (max. 6 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, veľká terasa s ležadlami.
C6-5: (max. 6 osôb)  spálňa s dvojlôžkom, spálňa s poschodovou posteľou a jedným lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, 2x balkón.
C7: (max. 7 osôb)  spálňa s dvojlôžkom a jedným lôžkom, spálňa s dvomi poschoďovými posteľami, denná miestnosť s kuchynským kútom, umývačka riadu, 2x SPR+WC, práčka, veľká terasa s ležadlami.
D8: (max. 8 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, veľký balkón.
D8-1: (max. 8 osôb)  spálňa s tromi lôžkami, dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, veľká terasa s ležadlami.

Poznámka

Zviera: nepovolené.

Rezidencia DELLE TERME