Zavrieť

Rodinná dovolenka autom na Sardínii

Za prekrásnymi plážami, azúrovým morom, nezničenou prírodou a skalnatými zátokami nemusíte cestovať do Karibiku, čaká na Vás Sardínia - ostrov, kde sa zastavil čas. Šarm nedotknuteľnej oblasti si ostrov zachoval dodnes, zamilovala si ho talianska smotánka a objavili ho i hviezdy Hollywoodu. Nároční hostia ocenia odpočinok na smaragdovom pobreží Costa Smeralda, jednom z najluxusnejších miest v Európe.
Našli sme pre Vás 15 hotelov

Camping BAIA BLU LA TORTUGA

príjemný camp nachádzajúci sa v zeleni, areál nadväzuje na pláž. Vhodné miesto pre odpočinkovú dovolenku.

Rezidencia LI MENDULI

apartmány sú umiestnené v dvoch susediacich radových domčekoch, neďaleko centra letoviska a známej pláže La Cinta.

Rezidencia LE CANNE

rozľahlejší apartmánový komplex sa skladá z niekoľkých častí a tvoria ho menšie apartmánové vily (v každej vile 5 - 12 apartmánov), ktoré sa líšia podľa typu. Areál leží v blízkosti jednej z najznámejších pláží La Cinta. Vhodné pre rodinnú dovolenku.

Hotel BUNGALOW CLUB VILLAGE

hotelový komplex, ideálne položený priamo pri pláži Cala d’Ambra, je obklopený stredomorskou vegetáciou a je zložený z centrálnej časti so službami (najbližšie k pláži) a ďalej z niekoľkých malých samostatných budov s izbami. Výborná poloha a dobré služby sú zárukou spokojnej dovolenky.

Apartmány PORTO CORALLO

prázdninové centrum zložené z prízemných apartmánov (B2, B4, C6) a jednoposchodových viliek (D8) leží na východnej strane ostrova, severne od Costa Rei. Letovisko je obklopené krásnou, čistou prírodou a tunajšie piesočné pláže sú ukončené malými skalnatými zálivmi. Jedná sa o pokojnejšie miesto vhodné pre rodinnú dovolenku.

Rezidencia DIMORE DI NETTUNO

veľmi príjemná rezidencia s piatimi apartmánmi bola postavená v typickom sardínskom štýle s dôrazom na kvalitné a tradičné miestne materiály - žulu a drevo. Ideálne miesto pre všetkých, ktorí túžia po pokojnej, komfortnej dovolenke, uprostred bujnej stredomorskej vegetácie a súčasne veľmi blízko najkrajších pláží.

Hotel club LE PALME

novo postavený hotelový komplex sa nachádza v jednej z najkrajších častí ostrova, v Cala Liberotto. Hostia môžu obdivovať krásu bielych pláží, zálivov a priezračného mora. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky.

Apartmány PADULEDDA

apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste na kopci nad letoviskom Isola Rossa v dedinke Paduledda.

Apartmány MARE BLU

apartmány sú umiestnené vo vilkách, sú ideálnym miestom pre všetkých, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku v krásnej prírode a zároveň v blízkosti centra ponúkajúceho širokú škálu služieb.

Rezidencia IL BORGO DI PUNTA MARANA

komfortná rezidencia leží vo výbornej polohe blízko pláže a je vhodná i pre náročnejších klientov. Pobrežie v týchto miestach je členité, s množstvom malých piesočných pláží obklopených skalami a patrí k najkrajším miestam na ostrove.

Apartmány COSTA REI

apartmány sú umiestnené vo vilkách, rôzne vzdialených od pláže. Apartmány B4A, C6A - na rovine, apartmány B4B, C6B - na svahu, apartmány LE GINESTRE - pozdĺž pobrežia. Príjemné ubytovanie odporúčame nielen rodinám s deťmi, ale tiež tým, ktorí netúžia po veľkých strediskách a majú radi neformálnu, prázdninovú atmosféru. Krásne juhovýchodné pobrežie s dlhou piesočnou plážou a kulisou hôr je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku.

Camping L´ULTIMA SPIAGGIA

príjemný kemp je umiestnený na východnom pobreží Sardínie. Ideálne miesto pre tých, ktorí sa chcú úplne uvoľniť a relaxovať v krásnom prírodnom prostredí pri azúrovom mori.
poloha priamo pri pláži
vlastná doprava
odporúčame rodinám s deťmi
klimatizácia za príplatok
Ďalších 3 hotely