Zavrieť

Rodinná dovolenka na Ligúrskej riviére.

Skoro na jar celé pobrežie rozkvitne a tento pôvab si ponechá až do neskorej jesene, preto je často nazývané Kvetinová riviéra. Celá oblasť v tvare kosáčika je obrátená k juhu, a tak tu panuje mimoriadne slnečné počasie. Západné pobrežie Riviera di Ponente tvorí úzky pruh piesočného pobrežia tiahnuceho sa od Janova k Francúzsku, naopak východné pobrežie Riviera di Levante sa vyznačuje oveľa členitejším a malebnejším pobrežím zvažujúcim sa príkro do mora, typické je priezračné more, promenády a rušné letoviská.
Našli sme pre Vás 37 hotelov

Villaggio C´ERA UNA VOLTA

areál obklopený nespočetným množstvom olivovníkov leží na pokojnom panoramatickom mieste. Ideálne miesto pre aktívnu dovolenku plnú športu a zábavy.

Hotel NYALA

komfortný hotel, obklopený tropickou záhradou, leží v jednom z najznámejších turistických centier Talianska, v meste kvetín a zelene - v Sanremo. Miesto je vhodné pre všetky generácie.

Hotel NAZIONALE

komfortný hotel sa nachádza vedľa známeho kasína a módnych obchodov. Vhodný predovšetkým pre tých, ktorí sú radi v centre diania.

Apartmány LA MERIDIANA

rezidencia v stredomorskom štýle leží na pokojnom mieste s krásnym výhľadom na okolie a na more.

Hotel MAYOLA

veľmi pekný hotel leží vo výbornej polohe priamo pri promenáde a pláži. Ideálna dovolenka pre všetkých - pre rodiny i staršiu generáciu.

Hotel SAN MATTEO

pekný hotel, pozostávajúci z centrálnej budovy a 30 m vzdialenej depandancie, sa nachádza na pokojnom mieste a je obklopený olivovými hájmi a vinicami.

Apartmány IL BORGO DELLA ROVERE

komplex sa nachádza v pokojnej oblasti, obklopený zeleňou. Ideálne miesto pre strávenie pohodovej, rodinnej dovolenky.

Hotel VILLA BALBI

jeden z najkrajších hotelov na pobreží s viac než storočnou históriou je umiestnený na pokojnom mieste, v nádhernom udržiavanom parku. Hotel tvoria dve časti (historická a moderná), odporúčame náročnejším klientom.

Rezidencia STELLA MARIS

pekná, komfortná rezidencia leží priamo na pláži v centre mestečka.

Rezidencia SANT´ANNA

veľmi príjemná rezidencia s krásnym výhľadom na more sa nachádza na pokojnom a panoramatickom mieste uprostred zelene, zároveň však blízko centra a pláže (po schodoch).

Rezidencia RIVIERA

zrenovovaná v roku 2015 sa nachádza na pokojnom mieste obklopenom zeleňou.

Rezidencia PERLA MARINA

rezidencia je umiestnená na relatívne pokojnom mieste, neďaleko pláže i centra. Vhodné pre rodinnú dovolenku. Veľmi žiadaná rezidencia, odporúčame včasnú rezerváciu.
Ďalších 12 hotelov