Zavrieť

Rodinná dovolenka v Lazio

Historicky veľmi cenný región, pretože práve v týchto miestach sa písala Rímska ríša, more a dejiny sa tu prekrývajú a splývajú. Na každom kroku Vás bude stretávať tisícročná história a spolu s odpočinkom na plážach bude dovolenka v tomto kraji zaujímavá pre milovníkov slnenia a kúpania, ale i pre poznávanie dejín a zaiste neuniknete ani výbornej kuchyni - na pobreží sú to predovšetkým špeciality z rýb, z cestovín sa odporúčajú spaghetti alla carbonara s vajíčkami, slaninou a parmezánom a k tomu všetkému vína z Castelli Romani.
Našli sme pre Vás 5 hotelov

Camping village CLUB DEGLI AMICI

villaggio ponorené do zelene má ideálnu polohu pre návštevu prírodných a archeologických zdrojov v okolí. Od pláže ho delí len píniový les.

Camping CALIFORNIA

veľmi pekný moderný komplex sa nachádza v tesnej blízkosti pláže. Ideálne pre strávenie aktívnej dovolenky, kde si užijete športovanie, relaxáciu a zároveň môžete objavovať krásne a zaujímavé miesta tejto oblasti. Odporúčame pre všetky generácie.

Rezidencia ELIANTO

veľmi pekná, komfortná rezidencia leží priamo na pláži. Veľké množstvo zaujímavých miest v okolí umožní každému prežiť dovolenku podľa svojich predstáv.

Hotel DEI CESARI

pekný hotel sa nachádza na pokojnom mieste, priamo pri pláži a len pár minút od centra mesta. Je zložený z hlavnej budovy (4*) a depandancie (3*), ktoré sú vzájomne prepojené vnútornou pasážou.

Apartmány FATTORIA PALLUCCARO

usadlosť sa nachádza v jednom z najkrajších miest Toskánska, kde sa spájajú provincie Toskánko, Umbria a Lazio. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky.