Zavrieť

Rodinná dovolenka v Lago di Ledro

Lago di Ledro je akoby zatiaľ ukrytá perla medzi zelenými kopcami nádhernej prírody neďaleko známeho jazera Lago di Garda. Pokojná a uvoľnená atmosféra s minimom ľudí Vám dá zabudnúť na preľudnené prímorské letoviská, tunajšie brehy a pláže akoby boli len Vaše a okolité hory sú rajom pre turistov a cyklistov, na svoje si prídu určite i rybári.
Našli sme pre Vás 5 hotelov

Hotel CHALET RIFUGIO AL FAGGIO

menší hotel postavený vo vidieckom horskom štýle s rodinnou atmosférou je určený pre všetkých, ktorí si chcú užiť predovšetkým pokojnú dovolenku plnú relaxácie a odpočinku. Hotel je obľúbený pre svoju vynikajúcu kuchyňu.

Rezidencia VILLA ALLE TERRAZZE

príjemná rezidencia so štyrmi apartmánmi a s prekrásnym výhľadom na jazero Ledro je vhodná pre pokojnú a odpočinkovú dovolenku.

Rezidencia LEDRO

pekná rezidencia leží na kľudnom mieste. Ubytovanie vhodné predovšetkým pre tých, ktorý si chcú užiť krásne prírodné prostredie pre podnikanie výletov. Rezidencia je dependanciou hotela Garden, kde sú poskytované hlavné služby a kde je k dispozícií i bazén.

Rezidencia MIRALAGO

príjemná rezidencia leží v tesnej blízkosti jazera Ledro a je vhodná pre pokojnú dovolenku, pre rodiny i športovo založených klientov, ktorí využijú krásne prírodné prostredie pre podnikanie výletov.

Rezidencia MARIA

pekne zrekonštruovaný dom s tromi apartmánmi, umiestnenie na tichom mieste v blízkosti hôr.