Zavrieť

Rodinná dovolenka v Kampánii

Raj všetkých druhov pôžitkov - fascinujúce členité pobrežie, priezračné more, ohromujúce farby, vôňa prírody, lahôdky miestnej kuchyne. Kampánia - to nie je len oblasť okolo presláveného pulzujúceho Neapola s Vesuvom, ale i kúpeľný ostrov Ischia, čarokrásny ostrov Capri a dych berúce antické mesto Pompeje. Celý región sa pýši veľmi cennými historickými pamiatkami - v oblasti Paestum sa dochovali trosky chrámov, ktoré sú najzachovalejšími monumentmi gréckeho staviteľského umenia na talianskej pevnine.
Našli sme pre Vás 25 hotelov

Villaggio CERULLO´S

areál nadväzujúci na pláž je obklopený palmami a píniami a skladá sa z 24 apartmánov umiestnených v hlavnej budove. Villaggio je spravované priamo majiteľom a jeho rodinou a tomu odpovedá výborná atmosféra celého komplexu. Vhodné pre nenáročný rodinný pobyt a pre všetkých, ktorí trávia svoju dovolenku predovšetkým na pláži.

Rezidencia FLORA

rezidencia postavená v roku 2009 je umiestnená v kľudnom miestnej časti Licinella, ktorá je neďaleko veľmi vyhľadávaná archeologickými zónami. Licinella je časť Paestra, kde nechýbajú typické obchodíky, reštaurácie a pizzerie.

Hotel DELFA

príjemný, moderný hotel je umiestnený v relatívne pokojnej časti mestečka Paestum a je obklopený krásnymi vysokými palmami. Patrí do miestnej zóny Laura, ktorá je vyhľadávaná pre typické reštaurácie, pizzerie, obchodíky.

Hotel rezidence CASALE 900

menší komplex s rodinným vedením si zachoval svoj pôvodný štýl a nachádza sa v uzavretom parku. Odporúčame pre pokojnejšiu dovolenku.

Villaggio SIRENE

veľmi sympatický prázdninový areál má ideálnu polohu - priamo pri krásnej piesočnej pláži a súčasne neďaleko mestečka Marina di Camerota. Je tvorený apartmánmi v trojposchodovej budove (A3, B4), drevenými bungalovmi (D4) a murovanými bungalovmi (Z4). Pozemok je terasovitý so schodiskami. Odporúčame predovšetkým rodinám s deťmi.

Villaggio SATURNO

villaggio sa nachádza v oblasti národného parku Cilento. táto oblasť je známa predovšetkým bielymi plážami, krištáľovo čistým morom a bohatou stredomorskou vegetáciou.

Rezidencia SANTA MARIA

ak hľadáte pre svoju dovolenku pokojné miesto, je táto rezidencia tým pravým miestom pre Vás. Je umiestnená v krásnom prostredí, uprostred udržiavanej záhrady a vďaka osobnému prístupu majiteľa je tu vytvorená bezstarostná a pohodová atmosféra.

Villaggio MACINELLE

prázdninový areál je tvorený jednoposchodovými radovými vilkami a leží neďaleko pláže s bielym, jemným pieskom, v nádhernej prírodnej scenérii, na okraji mestečka Marina di Camerota. Ideálne miesto pre milovníkov slnenia, kúpania i potápania.

Hotel LEUCOSYA

príjemný hotel s krásnou architektúrou sa nachádza v blízkosti pláže a je obklopený veľkou záhradou so subtropickou vegetáciou. Vhodný pre rodinnú dovolenku.

Villaggio LA FENOSA

komplex je tvorený radovými prízemnými vilkami a je umiestnený v jednom z najkrajších miest na malom vŕšku v terasovitom teréne, odkiaľ sa ponúka nezabudnuteľný pohľad na more. Ideálne pre prežitie pohodovej rodinnej dovolenky.

Villaggio ESCA

sympatický areál je zložený z murovaných (Z4, Z6) a drevených (D4, D6) bungalovov. Leží v centre letoviska a je obľúbeným miestom dovolenky pre všetkých, ktorí majú radi kúpanie, slnenie i prechádzky po pôvabnom mestečku.

Villaggio COPACABANA

rozľahlý komplex sa nachádza pri pláži v krásnom prostredí so stredomorskou vegetáciou, priamo v národnom parku Cilento a neďaleko archeologického náleziska Velia. Výhľad na more a dobré služby robia z villaggia ideálne miesto pre príjemnú dovolenku.
Ďalších 12 hotelov