Zavrieť

Rodinná dovolenka na ostrove Elba

Večne zelený ostrov si každého získa svojou neskutočnou krásou. Elbu preslávil legendárny vojvodca Napoleon, ktorý tu niekoľko mesiacov pobýval. Mierne a stále počasie, zaujímavá hornatá krajina, kamenné malebné mestečká pripomínajúce skoršiu slávu, skalnaté útesy striedajúce piesočné pláže, smaragdové more a priezračná voda - to je priamo raj pre potápanie.
Našli sme pre Vás 16 hotelov

Apartmány SECCIONE

malá apartmánová budova leží na panoramatickom mieste, na okraji letoviska. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku.

Hotel ORTANO CLUB VILLAGE

veľmi pekný prázdninový komplex sa nachádza v jednej z najkrajších zátok ostrova Elba. Je vhodný predovšetkým pre rodiny s deťmi a pre klientov, ktorí hľadajú širokú ponuku športového vyžitia.

Rezidencia REALE

rezidencia sa nachádza kúsok od pláže Reale, ktorá je dostupná schodiskom zo záhrady. Skladá sa z dvoch budov - budova 1 leží bližšie k pláži (B2/3M, B4/5), v budove 2 sú umiestnené zrekonštruované apartmány (A2/3, A2/3M, B4/5, B6).

Apartmány ELBAMAR PROCCHIO

malá apartmánová budova leží na veľmi pokojnom mieste, v tesnej blízkosti krásnej piesočnej pláže. Vedľa domu je pizzeria, niektoré apartmány (C4) sú v jeho susedstve.

Rezidencia MARILISE

rezidencia pozostáva z 11 apartmánov a nachádza sa v centre letoviska a neďaleko pláže. Vhodná pre rodinnú dovolenku.

Apartmány BORGO PATRESI

apartmánová rezidencia zložená z dvoch budov leží na veľmi pokojnom mieste, v krásnom prírodnom prostredí. Dom je umiestnený na panoramatickom mieste, odkiaľ je úžasný výhľad na zálivy Patresi a Sant’ Andrea. Vhodné pre pokojnú dovolenku.

Apartmány LE PRADE

apartmány sa nachádzajú vo veľkej udržiavanej záhrade. Vďaka svojej polohe zaručujú strávenie príjemnej a pokojnej dovolenky.

Apartmány LE SPIAGGE

menšia apartmánová rezidencia leží na pokojnom mieste na severozápadnej strane ostrova, v peknom mestečku Marciana Marina. Veľmi žiadané ubytovanie pre svoju dobrú cenu, odporúčame včasnú rezerváciu.

Apartmány ELBAMAR CAMPO

malý komplex so zrekonštruovanými apartmánmi leží na pokojnom mieste v najkrajšom letovisku ostrova - v Marina di Campo. Pre svoju výbornú polohu v blízkosti pláže a súčasne neďaleko centra sú tieto apartmány ideálnym miestom pre pohodovú dovolenku, s dostatkom spoločenského vyžitia.

Apartmány CASA LUPPOLI

malý komplex je zložený z dvoch viliek, v ktorých sú umiestnené apartmány. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky, kde si užijete predovšetkým slnenie na pláži.

Apartmány ELBAMAR LACONA 1&2

menšie apartmánové komplexy sa nachádzajú na panoramatickom mieste uprostred bujnej stredomorskej vegetácie. Časť LACONA 1 (A2, B4, C5) leží neďaleko príjazdovej komunikácie, časť LACONA 2 (A3 Superior, B3, B4, B4 Superior) je tvorená dvomi susediacimi budovami. Ideálne miesto pre ničím nerušenú, pokojnú rodinnú dovolenku.

Apartmány IL POGGETTO

apartmány ležia v blízkosti jednej z najkrajších pláží. Ak netúžite po rušných večerných promenádach a dávate prednosť poháriku vína na terase, potom je toto ideálne miesto pre Vás. Odporúčame pre milovníkov kúpania, slnenia, potápania a krásnej prírody. Prenajímajú sa tu len tri apartmány, preto odporúčame včasnú rezerváciu.
Ďalších 4 hotely