Zavrieť
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • nočný život v okolí nočný život v okolí
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
Hotel
Informácie
Galéria
Villa Filipović je ideálny dom pre väčšiu skupinu rodín s malými deťmi. Krásna kamienková pláž a kľudné prostredie letoviska Živogošče sú toho zárukou.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

Villa Filipovič leží na fantastickom mieste iba cca 50 m od krásnej kamienkovej pláže v letovisku Živogošće - Blato na Makarskej riviére. Villa je obklopená borovicovým lesom a pred domom je záhrada. Vedľa domu sa nachádza parkovisko. Najbližší obchod je vzdialený 100 m, pekáreň 30 m, 50 m kaviareň, pizzeria 50 m.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybavené byt. jednotky, zariadená spoločná kuchyňa k použitiu zadarmo s jedálňou, spotreba vody a energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 os. auto/apt. vo dvore. Zvieratá nie sú povolené. Hostia majú k dispozícii 2 veľké terasy, veľkú vybavenú kuchyňu, jedáleň s obývacím priestorom so SAT / TV, v jedálni je internetový kútik s počítačom a pripojenie k internetu. Vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, 3 sporáky, 2 rúry) je k dispozícii zadaroa. V celom dome je k dispozícii WiFi signál zadarmo.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia - 5 EUR / deň (splatné na mieste), kotvisko pre loď (na vyžiadanie)
Ubytovanie

Ubytovanie

Novo rozdelené na 2 apartmány - 1) apartmán v podkroví pre 4 - 8 os. - (cca 150 m2) - dve 2lôžkové spálne s možnosťou prístelky, obývacia izba, kúpeľňa s WC, kuchynka, veľká terasa 45 m2 s výhľadom na more, klimatizácia (za príplatok - 5 EUR / deň), WiFi pripojenie, SAT/TV, DVD. V obývacej izbe sú dve pohovky, na ktorých môžu spať až 4 osoby; 2) apartmán pre 18 - 20 osôb rozdelený na jednotlivé izby: č. 1 - 2ôžková izba - kúpeľňa / WC, balkón/terasa, vhodná pre osoby so zdravotným postihnutím, č. 2 - 1/3 posteľová izba - kúpeľňa/WC, vhodná pre osoby so zdravotným postihnutím, izba nemá balkón, ale hostia majú k dispozícii spoločnú vonkajšiu terasu so stolmi, nachádzajúcou sa vedľa, č. 3 - 1/2 posteľová izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa, č. 4 - 3-lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa + prístelka, klimatizácia, č. 5 - 3-lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa, + prístelka, klimatizácia, č. 6 - 2lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa, č. 7 - 3-lôžková izba - kúpeľňa/WC, balkón/terasa. Každá izba má rýchlovarnú kanvicu, chladničku, ktorá má chladiaci priestor a mrazničku. Kuchynka a jedáleň pre izby sa nachádza na prízemí. Jednotlivé izby nie je možné rezervovať samostatne.

Villa Filipovič