Zavrieť
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • favourite favourite

Cena od: 469 € 20.05. - 27.05.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Galéria
Nová moderne vybavená vila v Gradaci uspokojí náročnejších klientov, ktorí hľadajú vyšší komfort ubytovania na Makarskej riviére.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

moderný dom sa nachádza v strede letoviska Gradac, cca 50 m od centra s obchodmi a reštauráciami, cca 250 m od športovéhoc centra, cca 150 m od kamienkovej pláže
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánov (na 1. a 2. poschodí a v podkroví) s kuchynským kútom, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pod alebo nad domom vo dvore pre 1 os. auto/apt., domáce zvieratá nie sú povolené, WiFi pripojenie zadarmo
Ubytovanie

Ubytovanie

podkrovie a 2. poschodie: 2 apt. pre 4–6 os. – 2 spálne s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os., SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón/terasa s morskou stranou, 3 apt. pre 2–4 os. – 1 spálňa s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os., SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón.
1.–2. poschodie: 3 apt. pre 2–4 os. – 1 spálňa s manželským lôžkom, denná miestnosť s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os.,  SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón/terasa, 2 štúdiá pre 2–4 os. – 1 denná miestnosť s manželským lôžkom, s kuchynským kútom a gaučom na rozloženie až pre 2 os., klimatizácia, kúpeľňa (sprcha/WC), balkón/terasa s morskou stranou.

Apartmány Vila Mirnna