Zavrieť
  • plaz plaz
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • nočný život v okolí nočný život v okolí
Hotel
Informácie
Galéria
Výhodná poloha priamo pri mori v bezprostrednej blízkosti pláže je zárukou bezstarostnej rodinnej dovolenky v známom letovisku Omiš.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok raňajky, večera
Poloha

Poloha

Moderný apartmánový dom sa nachádza cca 800 m od centra mesta Omiš priamo pri kamienkovej pláži neďaleko od hotela Brzet. Omiš je obľúbeným turistickým miestom vďaka historickému centru a rieke Cetine, ktorá sa tu prebíja hlbokým kaňonom do mora. Prechádzky, rafting, vysoké pohoria a more sú ideálnym spojením pre aktívnu dovolenku.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, bielizeň, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie zadarmo, parkovanie pre 1 os. auto/apt. na ulici zadarmo alebo strážené parkovisko pri hoteli Brzet (cca 20 EUR/týždeň), gril k dispozícii
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia 0,60 EUR/hod. (splatné na mieste), vodné športy na pláži
Ubytovanie

Ubytovanie

2. poschodie: Štúdio pre 2 os. - má obytnú miestnosť s manžel. posteľou a kuchynským kútom, kúpeľňu s WC, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie. Spoločná terasa s výhľadom na more.
Apt. Pre 3 os. - skladá sa z 3lôžkovej spálne, kuchyne, kúpeľne s WC, SAT/TV, klimatizácia, balkón s výhľadom na more, WiFi pripojenie. Apt. Pre 2-3 os. - kuchyňa s jedálňou, spálňa, 3. lôžko možno umiestniť v jedálni alebo spálni, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie. Apt. Pre 4 os. - dve 2lôžkové spálne, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie. Spoločná terasa.
3. poschodie: Apt. pre 4 os. - dve 2lôžkové spálne, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa s WC, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie. Spoločná terasa.

Apartmány Neven