Zavrieť
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Hotel
Informácie
Galéria
Makarska je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá zábavu. Nespočetné množstvo kaviarní a reštaurácií vám umožní vychutnať si pohľad nie len na more, ale i na impozantné pohorie Biokovo. Je taktiež skvelým miestom pre množstvo výletov.
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

nádherná okruhliaková pláž je cca 360 m od domu. Najpopulárnejšie letovisko Makarskej riviéry na úpätí pohoria Biokovo ponúka každý deň bohatý denný i večerný program pre turistov. Okruhliaková pláž lemovaná borovicami ponúka príjemný chládok v teplých letných mesiacoch. Nové apartmány sa nachádzajú v menšej uličke nad hotelom Riviera a na pláž sa bezpečne dostanete podchodom pre chodcov pozdĺž hotela, vzdialenosť od centra je cca 800 m.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom st./apt. s kuchynkou, spotreba vody a el. energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie cca 100 m od domu, WiFi pripojenie (zadarmo), gril vo dvore. Pobyt so zvieratami nie je povolený.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

vodné športy na pláži, požičovňa bicyklov, lodí, vodných bicyklov, tobogan, klimatizácia (5 EUR/deň – splatné na mieste), parkovanie (cca 3 EUR/deň)
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: 2 štúdiá pre 2 os. - každé s vlastným vchodom. Prvé štúdio má spálňu s manžel. lôžkom, klimatizácia, SAT/TV, kuchynský kútik na balkóne, kúpeľňa s WC. Druhé štúdio je vybavené manžel. lôžkom, kuchynským kútom, SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňou s WC, dlhým balkónom. Balkón je spoločný pre obe štúdia a predelený stenou a má výhľad na Biokovo. Apartmán pre 4 až 5 os. – plne vybavená kuchynka vrátane trúby a s balkónom, z neho  je prechod do spálne s manžel. lôžkom s možnosťou prístelky, klimatizácia, s prechodom do druhej spálne s manžel. lôžkom a klimatizácia, oba s balkónom, SAT/TV, dve kúpeľne so sprchou a WC sú prístupné iba zo spoločnej vchodovej chodby, balkón po celej dĺžke apartmánu na morskú stranu.

Apartmány Klára