Zavrieť
  • pre_deti_2 pre_deti_2
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • wellness centrum v hoteli wellness centrum v hoteli
Hotel
Informácie
Galéria
Hotel pre náročnejších klientov, ale aj pre rodiny s deťmi vzhľadom k možnostiam vyžitia a výbornej polohe. Petrčane je malebná dalmatínska dedinka s útulnými reštauráciami, ktoré lákajú k ochutnávke plodov mora a iných špecialít. Vhodný aj na usporadúvanie kongresov, pre kolektívy, bezbariérový hotel.
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia, za príplatok plná penzia
Poloha

Poloha

hotel situovaný na krásnom polostrove v hustom borovicovom háji asi 200 m od centra mestečka Petrčane a cca 12 km od mesta Zadar. Cca 50 m od kamienkovej pláže, miestami betónové platne
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, zmenáreň, klimatizovaná reštaurácia, pizzeria (máj - september), dalmatínska konoba (máj - september), aperitív bar, kongresová sála, terasa, centrum zábavy, voľný vstup do fitnes, vnútorného bazéna (uzavretý cca od 16.6. do 5.9.) , vonkajší bazén so sladkou vodou, animačné programy (11.6. - 2.9.2016), plážový volejbal, parkovisko, WiFi pripojenie
Služby za poplatok

Služby za poplatok

salón krásy, masáže, kaderníctvo, tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko pre loptové hry, minigolf, solárium, požičovňa bicyklov a vodných bicyklov, vodné športy na pláži. Minibar na vyžiadanie. Vstup do SPA centra (7 EUR/3 hod.).
Ubytovanie

Ubytovanie

komfortné klimatizované 1-2 lôžkové izby s kúpeľňou a WC, fénom, SAT/TV, telefónom, možnosť prístelky, chladnička (na vyžiadanie). Rodinné izby - jedna 2lôžková spálňa s rozkladacím gaučom pre 2 deti na vyžiadanie. Hotel disponuje bezbariérovými izbami (na vyžiadanie)
Pre deti

Pre deti

detské ihrisko, animácie, detská postieľka zadarmo

Hotel Pinija