Zavrieť
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • plaz plaz
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
Hotel
Informácie
Galéria
Pokojný apartmán v dome v malej dedinke Vrgáda na neveľkom ostrove známom hlavne kvôli úžasným piesočnatým plážam a nedotknutej prírode.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

apartmán v jedinej dedine na ostrove Vrgáda, ktorý leží oproti letovisku Pakoštane a z ktorého premáva pravidelná lodná linka do Vrgády. Ostrov Vrgáda je preslávený piesočnatými plážami, ktoré sú turistami veľmi vyhľadávané. Kamienkové a piesočnaté zátoky, príjemné borovicové háje a stredomorská vegetácia nadchnú každého návštevníka hľadajúceho pokojnú dovolenku. Vrgáda je obľúbená taktiež medzi priaznivcami robinzonovského spôsobu života. Cca 150 m ku kamienkovej pláži, cca 600 m na dlhú piesočnatú pláž s miernym vstupom do mora.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, TV, klimatizácia, gril. Parkovacie miesto v Biograde. Zvieratá nie sú povolené.
Ubytovanie

Ubytovanie

Apt. pre 2-3 os. - izba s 2 posteľami, vybavená kuchyňa s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, TV, kúpelňa so sprchou a WC, klimatizácia, terasa.

Poznámka

Na ostrov sa nie je možné dostať autom, preto je nutné ho zanechať v Pakoštane, alebo v Biograde (pri dome vlastníkov). Možnosť nástupu v ktorýkoľvek deň. Medzi jednotlivými rezerváciami musí byť 1 deň voľna.
Transfer na ostrov Vrgáda: (súkromné ubytovanie Vrgáda, apartmán Písečák): autobusoví hostia budú privezení autobusom do letoviska Biograd na moru/Pakoštane, lodný transfer na ostrov Vrgáda, cena za spiatočný transfer je cca 30-40 KN/osoba, (odjazd je organizovaný z hlavného lodného móla). O presnom čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms alebo domácich v deň odjazdu v dopoludňajších hodinách.

Apartmány Písečák