Zavrieť
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
Hotel
Informácie
Galéria
Veľmi moderne zariadené apartmány na pokojnom mieste priamo pri mori sú vhodné pre rodinnú dovolenku aj pre náročnejších klientov.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

apartmány na ostrove Vir v rovnomennom mestečku, cca 15 minút chôdze od centra. Pláž sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Ostrov Vir je spojený s pevninou mostom. V centre sú k dispozícii kaviarne, reštaurácie i supermarkety. Množstvo zábavy pre mladých ľudí.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, klimatizácia v cene, WiFi pripojenie, parkovanie pred domom pre 1 osobné auto/apartmán, k dispozícii gril. Domáce zvieratá nie sú povolené.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

použitie práčky a sušičky 5 EUR/1 použitie, kotvisko pre lode 15 EUR/deň (všetko splatné na mieste)
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 2-4 os. č. 1,3,4 - vybavené kuchynským kútom (kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, sendvičovač), v obývacej miestnosti rozkladací gauč pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa s WC a sprchou, balkón/terasa s posedením, SAT/TV, WiFi pripojenie. Apt. pre 4-6 os. č. 2 - rovnaké vybavenie ako menší apartmán, ale s 2 spálňami, terasa s výhľadom na more.

Poznámka

Transfer do letoviska Vir: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do Zatonu na autobusovú stanicu. Ďalej na vyžiadanie za príplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 25-30 min.). Cena je závislá na od počtu osôb. Odjazd je organizovaný prostredníctvom partnera a o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/domácich v deň odjazdu v dopoludňajších hodinách. Možnosť príjazdu každý deň – cena a termíny na vyžiadanie v CK.

Apartmány Suva Punta