Zavrieť
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Hotel
Informácie
Galéria
Dom vhodný pre milovníkov "robinzonád", pokoj na spanie, krásny výhľad na more, priestranná terasa, prudký vstup do mora, vhodné miesto pre šnorchlovanie.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

rybársky dom Sirius pre 4-5 osôb sa nachádza vo svahu v zátoke Landjin na východnej strane ostrova Pašman. Dom je obklopený malými domčekmi, z ktorých najbližší je vzdialený len asi 10 metrov. Až k domu nie je možné dôjsť autom, parkovanie je vzdialené cca 800 m, odtiaľ je zabezpečený transfer batožiny člnom k domu zadarmo. Pláž sa nachádza pod domom, kde sú betónové platne, schody a kamenité pláže, vzdialenosť je cca 45 m.
Vybavenie

Vybavenie

terasa na prvom poschodí je krytá a poskytuje vynikajúce miesto k odpočinku v tieni. Hostia môžu využívať gril a kotvisko zadarmo. V dome je k dispozícii nádrž s dažďovou vodou, ktorá sa používa ako úžitková, ale je možné ju aj piť.Odporúča sa ju však prevariť, prípadne si so sebou priviesť balenú vodu. Elektrická energia je dodávaná pomocou solárnych panelov. Mobilný signál je k dispozícii s možnými výpadkami.

Služby za poplatok

Služby za poplatok

pre držiteľov preukazov vodcov plavidel je možné zaistiť zapožičanie loďky s motorom 5 HP, cena na vyžiadanie. Domáci miláčikovia - za poplatok 5 EUR/deň (splatné na mieste)
Ubytovanie

Ubytovanie

dom pre 4-5 osôb sa rozkladá na dvoch poschodiach. Na celom spodnom poschodí je kuchyňa a obývacia miestnosť, kde je pohovka, ktorá môže byť použitá ako prísteľka až pre dve osoby. Pred vchodom do domu je krytá terasa s výhľadom na more. Na prízemí je sprcha so studenou vodou a WC. Kuchyňa je vybavená kuchynským riadom, chladničkou  a sporákom, ktorý funguje na plyn. Vonkajšie  schody vedú na horné poschodie, kde sú dve spálne, každá s dvomi lôžkami. Kúpeľňa s WC a vaňou so studenou vodou. Vedľa domu je vonkajšia sprcha, kde se cez deň ohrieva teplá voda v tzv. čiernom bojleri.

Poznámka

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a so zavazadlami sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.
Možnosť nástupu v akýkoľvek deň.

Apartmány Sirius