Zavrieť
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
Hotel
Informácie
Galéria
Piesková zátoka s pozvoľným vstupom do mora len pár metrov od domu, pokojné prostredie, záhrada s grilom a vysoký štandard služieb vhodný pre náročnejších klientov. Veľmi kvalitné a čisté ubytovanie pre všetkých, ktorí si chcú odpočinúť od ruchu veľkomesta a uprednostňujú moderné ubytovanie.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, raňajky a večere na vyžiadanie za poplatok, v reštaurácii vzdialenej cca 800m od apartmánov v centre Tkonu
Poloha

Poloha

novopostavený moderný dom v menšej pokojnej uličke vzdialenej kúsok od mora v menšej dedinke Tkon na ostrove Pašman uspokojí aj náročnejšiu klientelu, vzdialenosť od centra cca 850 m.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apt. s kuchynkou, spotreba vody a el. energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, SAT/TV, klimatizácia (zadarmo), parkovanie pred domom. Apartmány sú svojou blízkou polohou k pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora skvelým tipom pre rodičov, ktorí majú malé deti (prístup na pláž je po schodoch). Ďaľšou prednosťou je umiestnenie apartmánov na pokojnom a tichom mieste v menšej uličke bez hluku a takmer žiadnej dopravy. V záhrade sa nachádza kryté posedenie s grilom a trávnatá plocha, kde sa deti môžu hrať. Pobyt domácích miláčikov nie je povolený. WiFi pripojenie zadarmo.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: 3 x apt. pre 2–3 osoby - 2lôžková spálňa s možnosťou prístelky, denná miestosť s minikuchynkou, SAT/TV, balkón s čiastočným výhľadom na more, klimatizácia , kúpeľňa so sprchou , WC. 2. poschodie: priestranný podkrovný apt. pre 6–7 osôb - má tri 2lôžkové spálne, prísteľka, denná miestnosť s kuchyňou, s jedálenským kútom a rúrou, SAT/TV, balkón s výhľadom na more, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC. Samostatný dom VILKA A - 1. poschodie - apt. pre 4–5 osôb - dve 2lôžkové spáne, denná miestnosť s kvalitne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, rozkladací gauč pre 1 osobu, SAT/TV, veľký balkón s čiastočným výhľadom na more (cez stromy), klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, pračka. Samostatný domk VILKA B - poschodový apt. pre 4–5 osôb - točité schody vo vnútri domu - na hornom poschodí spálňa s kúpeľňou  s WC, 2 balkóny s čiastočným výhľadom na more, na dolnom poschodí spálňa s kúpeľňou s WC a denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom, možnosť prístelky, klimatizácia, SAT/TV.

Poznámka

Možnosť príchodu v akýkoľvek deň. Rezervácie musia nadväzovať. Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom  čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších  hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a s batožinou sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.

Apartmány Andjelko