Zavrieť

Depandancia Marina a Primorka

  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Hotel
Informácie
Galéria
Crikvenica s tradičnými veľkými trhmi a morským akváriom, fish-pikniky, Plitvické jazerá so svojimi deväťdesiatimi vodopádmi a perejami v dĺžke 8 km, prírodné bahenné kúpele Soline a v neposlednom rade tiež mestečko Baška na ostrove Krk. Vhodné pre školské a skupinové zájazdy.
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia, za príplatok plná penzia
Poloha

Poloha

obľúbené depandancie Marina a Primorka hotela Adriatic sú zasadené do zelene. Kvarnerská riviéra sa tiahne po východnom pobreží Istrie, kde je omývaná vodami Rijeckého a Kvarnerského zálivu. Väčšina miest Kvarnejrskej riviéry sú kúpeľné strediská. Voda v Omišaljskom zálive obsahuje minerály vhodné k liečbe pohybového ústrojenstva a má priaznivé účinky pri liečbe rôznych alergií a ekzémov. Neobyčajne dobré klimatické podmienky tiež poskytuje 2500 slnečných hodín ročne. Ostrov Krk je najväčším ostrovom Jadranskom mori a s pevninou je spojený mostom. Letovisko Omišalj a mestečko Krk s pekným prístavom sa nachádza na severnom pobreží cca 7 km od spomínaného mostu na konci Omišaljskej zátoky. Na plošine nad morom vo výške 82 m je pôvodná malebná stará časť a niektoré nové časti. Ďalšie časti boli vybudované na pobreží. Na opačnej strane zálivu sú vybudované prečerpávajúce nádrže. Umelo vytvorené terasovité pláže sú tvorené zatrávnatenou plochou vhodnou na opaľovanie, vstup do mora je pozvoľný a piesočnatý, teda vhodný i pre deti a neplavcov. Na ostrove Krk sú tiež vhodné podmienky pre športový rybolov, minigolf, ping-pong, tenis, basketbal a podobne. Prechádzku pozdĺž pobrežia si môžete spríjemniť posedením v niektorej z reštaurácií s pestrou ponukou morských špecialít a so živou hudbou. Cca 100 m od pláže.
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštauarácia, disco klub, kaderníctvo, masáže, detské ihrisko s preliezkami, výťah, parkovisko, v mestečku sa nachádza aj lekárska služba, lekáreň a banka, tenisové kurty
Ubytovanie

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú vlastné sociálne zariadenie a balkón (vďaka výťahu sú vhodné aj pre vozíčkarov)

Depandancia Marina a Primorka