Zavrieť
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Hotel
Informácie
Galéria
Fantastická poloha hotelového komplexu priamo pri mori, v prírode, za veľmi výhodných cenových podmienok.
Doprava

Doprava

vlastná alebo autokarová
Pláž

Pláž

cca 50-100 m od kamienkovej zátoky
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia, za príplatok plná penzia

Poloha

Poloha

veľmi obľúbený hotel Arkada sa nachádza na tichom, borovicami zatienenom poloostrove priamo pri členitom pobreží, ktoré vytvárajú rad zátok s kúzelnými kamienkovými plážami. Centrum mestečka Stari Grad je vzdialený cca 900 m a do centra sa pohodlne dostanete po osvetlenej promenáde pozdĺž mora. Stari Grad je rybárske mestečko s množstvom pamiatok a rozkladá sa okolo hlbokého zálivu. Aj keď je hotel Arkada staršou neobnovenou kapacitou, vďaka bohatosti a rozmanitosti služieb je veľmi obľúbený u turistov. Cca 50-100 m kamienková zátoka a priamo pred hotelom betónové platne, cca 500 m od hotela je pláž FKK.
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, lobby bar, tanečná terasa, TV miestnosť, parkovisko, vnútorný bazén v hoteli (v 7. a 8. mesiaci zatvorený), vonkajší bazén s morskou vodou, fitnes, sauna
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka, tenis, stolný tenis, požičovňa horských bicyklov, potápačské centrum
Ubytovanie

Ubytovanie

hotel: 2lôžkové veľmi jednoduché izby, kúpelňa/WC, SAT/TV, telefón, balkón, s možnosťou prístelky, morská strana za príplatok (odporúčame doplatiť), 1lôžkové izby na vyžiadanie

Poznámka

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám odporúčame si skrátiť čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer).
Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, prípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR.

Hotel Arkada