Zavrieť

Súkromé ubytovanie - Pula

  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Hotel
Informácie
Galéria
Pre všetkých, ktorí si radi užívajú dovolenku v súkromných apartmánoch v mestách a v ich najbližšom okolí, ktoré patrie k tým najnavštevovanejším na istrijskom polostrove. Bohatá história, pláže ocenené Modrými vlajkami, príjemná stredomorská atmosféra a mnoho ďalšieho každoročne láka veľké množstvo turistov, z ktorých mnohí sa sem opätovne "vracajú".
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

v mestečkách na istrijskom polostrove povestných nádhernými plážami, a to najmä piesočnatými a štrkovými, v súkromných domoch alebo novej apartmánovej zástavbe. Cca 200-1 500 m od piesčito-štrkových pláží.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybavených apartmánov so zariadenou kuchynkou, spotreba energií a vody, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, parkovanie pre 1 osobné auto/apartmán, gril - na vyžiadanie v CK.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáce zvieratá - na vyžiadanie (cca 7 EUR/deň - splatné na mieste), klimatizácia na vyžiadanie (cca 5 EUR/deň - splatné na mieste). Celý rad vodných športov, prenájom bicyklov.
Ubytovanie

Ubytovanie

vybavené štúdia alebo apartmány pre 2-10 osôb, s vlastnou kúpeľňou a WC, kuchynským kútom so základným vybavením, spálňa, obytná miestnosť s rozkladacími gaučami, väčšinou s možnosťou prístelky.

Súkromé ubytovanie - Pula