Zavrieť

Hotel Valamar Sanfior

  • favourite favourite
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
Hotel
Informácie
Galéria
Novo zrekonštruovaný hotel & casa ponúka služby na vysokej úrovni pre náročných klientov, ktorí si chcú užiť bezstarostnú dovolenku.
Doprava

Doprava

individuálna
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia
Poloha

Poloha

moderný hotel átriového typu, ktorý je najluxusnejším v Rabaci, sa nachádza na menšom výbežku nad majákom uprostred oázy urastených pínií. Centrum mestečka je vzdialené cca 1 km od komplexu, priamo pod hotelom nájdete celý rad nových cukrární a barov. Cca 50 m od kamienkovej, prírodné kamenistej pláže, ktorá je pre svoju čistotu ocenená Modrou vlajkou.
Vybavenie

Vybavenie

vonkajší sladkovodný relax bazén (hotel), vonkajší sladkovodný bazén s vodnými efektmi (Casa), detské vonkajšie bazény, klimatizovaná reštaurácia s terasou, v hotelovom átriu kaviareň s terasou, bar pri bazéne, animačný program pre deti a dospelých (aqua aerobik, športové turnaje, hudobné večery, gala večery), WiFi pripojenie zadarmo, hotelový obchod, zmenáreň, konferenčná sála pre 100 osôb, nestrážené parkovisko zadarmo, vybrané služby vo wellness centre zadarmo: fínska, turecká, infračervená sauna, relaxačná miestnosť s jacuzzi, posilňovňa. V blízkosti hotela tenisové centrum.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

minibar na izbe, detská postieľka na vyžiadanie (5 EUR/deň), lehátka a slnečníky na pláži, internetový kútik, tenisové centrum (100 m), stolný tenis, minigolf, vodné športy na pláži (pokiaľ nie sú v rámci animačného programu), požičovňa vodných skútrov a vodných bicyklov, wellness & SPA, potápanie, prenájom bicyklov, domáci miláčikovia na vyžiadanie (10 EUR/deň)
Ubytovanie

Ubytovanie

klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, SAT/LCD TV, telefón, minibar, trezor, WiFi pripojenie, kúpeľňa s WC a sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, balkón v izbách na morskú stranu.
Pre deti

Pre deti

Maro Club pre deti 4-12 rokov, Maro Disco, detské ihrisko, Teen Club v blízkosti, detský bazén, detská reštaurácia

Hotel Valamar Sanfior