Zavrieť

Apartmány Sol Katoro

  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Hotel
Informácie
Galéria
Komplex apartmánových domov otvorených v roku 2014, ktorý leží v bezprostrednej blízkosti mora. Ideálne prostredie pre rodiny s deťmi.
Doprava

Doprava

individuálna
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, polpenzia (za príplatok)
Poloha

Poloha

rezort pre cca 2000 hostí sa nachádza 3 km od centra Umagu, s ktorým je spojený turistickým vláčikom. Cca 100 - 300 m od kamienkovej a kamenistej pláže, betónové platne, neďaleko pláž FKK.
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, internet, obchody, vonkajší bazén so sladkou vodou, tobogan, rýchle občerstvenie na pláži, tanečná terasa so živou hudbou, parkovisko. V Katori sa nachádza trh, kaviareň, obchody, pošta, pizzérie, požičovňa bicyklov, ambulancia.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

Domáci miláčik do 10 kg (10 EUR/deň), tenis, stolný tenis, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky pri bazéne, trezor na recepcii. V tesnej blízkosti ihrisko pre basketbal, fotbal a hádzanu, jazdecké centrum, trampolíny. Kasíno Solei v stredisku Katoro. Na okraji strediska je nudistická pláž, na ktorú sa platí vstupné.
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmány Classic pre 4 osoby - pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov) - spálňa s manželskou posteľou a obývacia izba s rozkladacou pohovkou, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia. Apartmán Classic pre 5 osôb - pre 2 dospelých a 3 deti (do 12 rokov), jedna spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a rozkladacím kreslom, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa / balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia. Apartmán Superior pre 4 osoby -  dizajnovo zariadený apartmán pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov), spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovýmm kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia. Apartmán Superior pre 5 osôb - dizajnovo vybavený apartmán pre 2 dospelých a 3 deti (do 12 rokov), spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a s rozkladacím kreslom, SAT/LCD TV, telefón, vybavená kuchyňa - kávovar, mikrovlnná rúra, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia.  Family apartmán pre 6 osôb - spálňa s oddelenými posteľami a ďalšia spálňa (menšia) s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, SAT/LCD TV, telefón, vybavený kuchyňa - kávovar mikrovlnná rúra, chladnička, digestor, kúpeľňa so sprchovým kútom, terasa/balkón, WiFi pripojenie, klimatizácia.


Pre deti

Pre deti

miniklub pre deti 5-12 rokov (jún/polovica septembra), detská postieľka pre deti do 3 rokov zadarmo

Apartmány Sol Katoro